1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Borg/McEnroe (2017)

Details

Te zien op: 06 feb. 2018

Het is 1980 wanneer het tennisduel van het jaar in zicht is. De Zweed Björn Borg, nummer één op de wereldranglijst van het herentennis, gaat het duel aan met het nieuwe Amerikaanse talent John McEnroe. De ingetogen en vriendelijke Borg wordt door de tenniswereld op handen gedragen. De excentrieke McEnroe staat ondanks zijn sportprestaties vooral bekend om zijn temperament op de tennisbaan. Beide mannen trainen ijverig ter voorbereiding op de finale, voor geen van beiden is verliezen een optie. Hoewel ze meer met elkaar gemeen hebben dan men op het eerste gezicht zou verwachten, ontwikkelt de rivaliteit zich steeds verder en lopen de spanningen hoog op tot het langverwachte moment daar eindelijk is. Terwijl de hele wereld meekijkt naar de finale tussen twee legendes, spelen Borg en McEnroe een wedstrijd die de tenniswereld voorgoed zal veranderen.



Inschrijven nieuwsbrief

mod_ccnewsletter/default.php
Naam:
E-mail:

U bent bezoeker

Donderdag, 8 Juni 2023

 

Privacyverklaring

Twitter

mod_wdstwitterwidget/default.php
De films die het Filmtheater vanaf 21 februari vertoont bij Kok CinemaxX Lelystad zijn bekend. Kijk op onze website… https://t.co/ZMKqmYWj25
De komende weken staat weer een serie prachttitels op de programmering: * 10-jan: Close * 17-jan: The Lost King * 2… https://t.co/4QPfjACN82

Laatste Nieuws

Documentaire Ode aan de Zon, 40 jaar Sunsation

Zondag 18 juni om 15.00 uur draait het Filmtheater de documentaire Ode aan de Zon, 40 jaar Sunsation bij Kok CinemaxX Lelystad.

De kunstzinnige documentaire Ode aan de Zon viert op creatieve wijze het 40-jarig bestaan van het bekende Lelystadse poëziefestival Sunsation.

Een festival  dat jaarlijks aan het begin van de zomerop een van de meest magische plekken van Flevoland plaatsvindt: het Observatorium Robert Morris aan de Swifterringweg.

Ter ere van dit jubileum laten vier gedreven kunstenaars zich inspireren door deze bijzondere plek.

Filmtheater Lelystad vertoont zondag 18 juni deze documentaire. Eén week voor de 41ste jaargang van dit festival: Sunsation 2023 (het weekend van 23 en 24 juni).

Meer informatie elders op de website.

Kaartjes te koop bij Kok CinemaxX Lelystad.

 

 

Docu Dicht bij Vermeer

Zondagmiddag 21 mei 2023 vertoont Filmtheater Lelystad om 15.00 uur de documentaire Dicht bij Vermeer bij Kok CinemaxX Lelystad.
Na afloop is er een Q & A met regisseur Suzanne Raes.
Voor meer informatie kijk elders op de website.
Kaartjes te koop bij Kok CinemaxX Lelystad

HET NATIONAAL FILMFESTIVAL VOOR SCHOLIEREN (NFFS) BIJ FILMTHEATER LELYSTAD

Het NFFS organiseert jaarlijks in Lelystad een filmfestivaldag voor scholieren die zelf een film hebben gemaakt. Dan komen er uit het hele land honderden scholieren en hun docenten workshops volgen en de ingezonden films bekijken in Theater Agora en CKV Kubus.
In 2023 vindt het NFFS plaats op 9 oktober. De films gaan altijd over uiteenlopende thema's.
Enkele van de winnende films van 2022 worden op 4 achtereenvolgende dinsdagen vanaf 11 april vertoond bij Filmtheater Lelystad.
De korte films worden vertoond na de trailers en vlak voor de hoofdfilm.
Geniet van wat dit jonge talent u te bieden heeft en laat u inspireren. Kijk ook eens op de website www.nffs.nl 

 

Third Floor Webdesign Eindhoven