Exclusieve voorpremière ‘Hoe duur was de suiker’ (2013)
Details
Filmtheater Lelystad en Agora Bioscoop organiseren op woensdag 25 september samen een Surinaamse avond met een exclusieve voorpremière van de film ‘Hoe duur was de suiker’ (16+).
‘Hoe duur was de suiker’ is de openingsfilm van het 33e Nederlands Film Festival op 25 september in Utrecht, en zal pas vanaf 26 september in de filmtheaters en bioscopen te zien zijn.
‘Hoe duur was de suiker’ vertelt het verhaal van twee jonge vrouwen in het achttiende-eeuwse Suriname: de blanke Sarith (Gaite Jansen) en haar lijfslavin Mini-Mini (Yootha Wong-Loi-Sing). Terwijl Sarith verbitterd raakt door het harde leven in de kolonie, krijgt Mini-Mini haar eigen kans op geluk. Kan en durft ze die te grijpen ten koste van haar meesteres? De film is gebaseerd op de succesvolle, gelijknamige roman van Cynthia McLeod.
Surinaamse avond
‘Hoe duur was de suiker’ wordt op woensdag 25 september om 20.00 uur exclusief vertoond in Agora. In de foyer zullen diverse kraampjes staan waar u kunt genieten van Surinaamse lekkernijen. Kaarten voor ‘Hoe duur was de suiker’ op 25 september 2013 zijn verkrijgbaar aan de kassa van Agora, via kassa@agora-lelystad of via de website www.agora-lelystad.nl. Een kaartje voor deze exclusieve voorpremière kost € 8,50. Donateurs van Filmtheater Lelystad betalen op vertoon van hun pas € 6,50.